Motoblokas kultivatorius KA-800

Kalbant apie sodo ir apželdinimo darbus, būtina turėti tinkamus įrankius. Žemės paruošimas yra svarbus procesas, norint sukurti turtingą dirvožemio aplinką augalams klestėti. Žemę apdirbant motobloku dirvai lengviau pasisavinti vandenį, bei maistines medžiagas. Čia yra 6 geriausi motoblokai - kultivatoriai, kurie palengvins jūsų sodo ir kraštovaizdžio darbus.

  1. KAUFER KA- 800/3 - Motoblokas pasižymintis pigia kaina, tvirta konstrukcija ir ilgaamžiškumu leidžia jums naudoti jį ypatingai paprastai, kadangi valdomas vos vienos rankenėlės pagalba, jį gali naudoti ir su technika sunkiau susidorojantys žmonės. Šis motoblokas turi palėtintą pavarą, todėl sunkius darbus atliksite daug papraščiau. Jo kaina su nuolaida vos 543,75 €.

  2. KAUFER KA- 800 - Motoblokas, kultivatorius 7,5 AG galingu varykliu tiks smulkesniems darbams sode. Kadangi šis motoblokas turi diržinę pavarą, prireikus pjauti žolę su rotacine žoliapjove, galėsite prisikabinti ir priekabą vienu metu. Kam reikalingi sodo traktoriukai kai galima motobloką išnaudoti visose srityse. Kaina  512,43 €.

  3. KAUFER KA- 900/3 - šis kultivatorius, motoblokas leidžia iškultivuoti žemę iki 25 cm. Frezų plotis reguliuojamas nuo 56 cm iki 100 cm. Jo galingas 7,5 AG variklis palengvins jūsų kasdienybę. Motoblokas turi palėtintą pavarą, bei greičio reguliavimo rankenėlę. Naudokitės kultivatoriumi taipkaip jums labiausiai patinka. Kaina  573,33

  4. KAUFER KA- 1050 - 16 AG variklis. Tai daug ką pasako apie patį motobloką. Dėl lengvesnio valdymo priatikomos diferencialo ašys, kurios leis motoblokui suktis aplink be didelių vargų. 6 l talpos bezino bakas leis jums didelius laukus apdirbti nestovinėjant. Prireikus parsivežti rastų iš miško šis motoblokas bus nepakeičiamas jūsų draugas. Kaina  712,53 €.

  5. RIDER R- 850/3 - Motoblokas ypatingai tvirta konstrukcija ir ilgaamžiškumu leidžia jums naudoti labai paprastai, kadangi valdomas vos vienos rankenėlės pagalba, jį gali naudoti ir su technika sunkiau susidorojantys žmonės. Motobloko vairas sukiojasi į visas puses, todėl pritaikyti prie kiekvieno žmogaus bus labai paprasta. Kaina  543,75 €.

  6. KAUFER KA- 700 modelis yra pats pigiausias motoblokas rinkoje. Jis turi mažiau funkcijų, tačiau pagrindinius darbus nudirbsite tikrai paprastai. Pigiausias tačiau tikrai ne praščiausias motoblokas, kultivatorius padės neideliame sode. Kaina Vos 452 €.

Visada renkantis motobloką, svarbu atsižvelgti į savo sodo dydį, dirvožemio tipą ir kaip dažnai jį naudosite. Tinkamai parinkus motobloką, kultivatorių savo darbus sode paversite daug lengvesniais ir malonesniais.

Meniu

Siekdami, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Sodrinta naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklėje slapukų

SUTINKU